PRZEGLĄD ANGLOJĘZYCZNEJ POEZJI DZIECIĘCEJ

Dnia 15 05.2024r najstarsze dzieci w przedszkolu : Króliki, Motyle i Kotki zaprezentowały swoje umiejętności językowe podczas przeglądu anglojęzycznej poezji dziecięcej pt. ”I can speak”. Przedszkolaki powitały się tradycyjnie piosenką „Good Morning”, następnie obejrzały prezentację, która przybliżyła im kulturę, symbole i znane postaci Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii. Następnie  dzieci  recytowały wiersze i rymowanki w języku angielskim. Przedszkolaki wykazały się wysokim poziomem umiejętności recytacji i interpretacji utworów  dostarczając wszystkim obecnym wielu wspaniałych wrażeń. Każdy uczestnik przeglądu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal z informacją ,że jego właściciel potrafi mówić w języku angielskim.

I. Suska