MOTYLKI I SÓWKI W TEATRZE

Dnia 10 maja br. dzieci z grupy Motylki i Sówki  były na spektaklu teatralnym pt. „Alicja w krainie czarów” w Lublinie. Utwór „Alicja w krainie czarów” to przepiękna opowieść, która rozwija wyobraźnię i wzbudza wiele emocji. Ponadto inspiruje i dodaje odwagi, żeby kroczyć przez życie pewnie oraz walczyć i nie poddawać się nawet gdy nadzieja jest nikła. Producentem musicalu dydaktycznego, który ma także przesłanie profilaktyczne jest Teatr Muzyczny Forte. Ogromnym atutem widowiska były zachwycające przestrzenne dekoracje, kostiumy aktorów oraz efekty specjalne. Dodatkowo muzyka skorelowana z iluminacjami i grą świateł wprowadzała widza w magiczną krainę. Sztuka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.

Elżbieta Bystrzycka
                                                                                                                             Agnieszka Janeczek