ROZSZTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „EKO ZABAWKA”

Dnia 23 kwietnia w naszym przedszkolu, w ramach obchodów DNIA ZIEMI,  miało miejsce rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastyczno-technicznego pt. „EKO ZABAWKA”.  W konkursie uczestniczyły dzieci z grup młodszych i starszych wraz ze swoimi rodzicami. Zadaniem było zaprojektowanie i przygotowanie pomysłowej i oryginalnej zabawki, wykorzystując surowce i różne materiały wtórne.  Autorzy prac wykazali się dużą kreatywnością. Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna.  Jury konkursu, biorąc pod uwagę następujące kryteria:
– estetykę wykonania;
– zgodność z tematem;
– wkład pracy;
miało trudne zadanie aby wyłonić laureatów,  gdyż wszystkie prace zasługiwały na zwycięstwo.  Po długich obradach postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wydawnictwo MAC oraz Radę Rodziców naszego przedszkola.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy razem ze swoimi pociechami zaangażowali się w wykonanie zabawki.
W holu budynku A można zobaczyć wystawę prac konkursowych.
Zapraszamy !

S. Wojnowska
A. Woźniak