PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE PINGWINKI

My jesteśmy małe Pingwinki
Maluszki kochane
zapraszamy wszystkich
na nasze pasowanie.

W dniu 25 marca 2024 r. dzieci z grupy ,,Pingwinków” uczestniczyły w ważnej przedszkolnej uroczystości, a mianowicie „Pasowaniu na Przedszkolaka”. Podczas uroczystości pasowania maluszki swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Odświętny strój, dobry nastrój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. Małym artystom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy. . Ten dzień zapewne na długo zapadnie w ich pamięci.

Ważnym momentem tej uroczystości, był moment pasowania. Za sprawą Pani Dyrektor Beaty Romanek nasze kochane ,, Pingwinki” stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności, dołączyły do grona przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia, każde dziecko otrzymało medal, dyplom oraz książeczkę. Nie zabrakło też słodkości przygotowanych przez rodziców.

Z okazji pasowania na przedszkolaka życzymy dzieciom aby każdy dzień był dla nich wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie.

                                                                           Panie pracujące w grupie.