ŚWIĄTECZNE WARSZTATY MOTYLKÓW

Dnia 19 marca dzieci z grupy Motylki wybrały się do sali zabaw „Kawa i zabawa”. Głównym celem wizyty był udział dzieci w warsztatach wielkanocnych. Zadaniem dzieci było wykonanie świątecznego zajączka. Praca wymagała różnorodnych aktywności plastycznych: malowania farbami i dekorowania postaci figurki. Dzieci miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i kreatywnością. Warsztaty zostały zakończone wystawą prac dzieci i wspólnym zdjęciem. W dalszym czasie pobytu był czas na zabawy ruchowe i tematyczne w wybranych kącikach zainteresowań. To one pozwoliły wykazać się swoją sprawnością fizyczną. Dzień spędzony w sali zabaw był wyjątkowy i dostarczył dzieciom wiele radości.

Bystrzycka Elżbieta