MOTYLKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBARTOWIE

Dnia 26 lutego br. Dzieci z grupy Motylki gościły w Szkole Podstawowej Nr3 w Lubartowie. Celem wizyty było zapoznanie z placówką, do której większość dzieci z grupy będzie uczęszczać od przyszłego roku szkolnego do klasy pierwszej. Przedszkolaki spotkały się z uczniami klasy 3d i ich wychowawczynią. Słuchały opowieści o szkole, razem bawiły się przy muzyce i malowały medale. Druga część spotkania odbyła się w sali gimnastycznej. Motylki dołączyły do innych grup przedszkolnych i wspólnie uczestniczyły w turnieju sportowym. Starsi koledzy dzielnie wspierali przedszkolaków w pokonywaniu wyznaczonych zadań. Wspólna zabawa dostarczyła naszym Motylkom wielu wspaniałych przeżyć. Był to wyjątkowy dzień dla przedszkolaków.

Bystrzycka Elżbieta