PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE PAND

„My maluchy przyrzekamy
Być od dziś przedszkolakami….”

Występy publiczne w formie uroczystości, przedstawień stanowią w naszej placówce ważny element przedszkolnego życia. Ważną uroczystością dla dzieci najmłodszych jest PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, które w GRUPIE PAND odbyło się 12 marca 2024 r. Maluszki już od tygodni, pod okiem swoich pań, ćwiczyły krótką część artystyczną, aby jak najlepiej wypaść przed swoimi rodzicami, którzy zebrali się tego dnia w przedszkolu, by przeżywać razem ze swoimi pociechami ten ważny moment w ich życiu.

Mali artyści w odświętnych strojach,  zaprezentowali przygotowany program m.in.  piosenki, tańce oraz wierszyki. Starania Pand zostały nagrodzone przez wszystkich gromkimi brawami. Po części artystycznej dzieci uroczyście przyrzekły, iż od dziś będą dzielnymi przedszkolakami na medal. Po czym nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka kredką przez Panią Dyrektor Beatę Romanek. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każde dziecko otrzymało dyplom pasowania, medal oraz kolorową książeczkę. Uwieńczeniem uroczystości była słodka niespodzianka – tort, na który zaprosili wszystkich zgromadzonych rodzice dzieci.

Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

WITAMY W GRONIE PRZEDSZKOLAKÓW małe PANDY oraz życzymy by nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów i koleżanek.

PANIE PRACUJĄCE W GRUPIE PAND