DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE PAND

W piękny, zimowy, styczniowy czas wpisane są szczególne dni. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Za czule patrzące oczy, za codzienną porcję dobra i troski, za ciepło płynące z serca do serca małego człowieka wypada i trzeba podziękować. A jak może zrobić to przedszkolak? Oczywiście piosenką, tańcem, wierszem, drobnym upominkiem własnoręcznie wykonanym. 16 stycznia 2024 r takie święto po raz pierwszy w przedszkolu obchodziły dzieci z grupy PANDY. Babcie i dziadkowie licznie przybyli na zaproszenie wnucząt. Na wstępie przedszkolaki powitały wyjątkowych gości i zaprosiły do obejrzenia części artystycznej, na którą złożyły się wzruszające wiersze i piosenki, a także układy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Występy artystyczne dzieci podbiły serca publiczności i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Poruszenie było tak ogromne, że w oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Na zakończenie wszystkim babciom i dziadkom złożono życzenia i odśpiewano wspólnie „Sto lat”. Kolejna niespodzianką dla kochanych gości było wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna radości, dumy, uśmiechu.

S. Wojnowska