MOTYLKI W DZIENNYM DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ

Dnia 09.02.2024r. dzieci z grupy Motylki gościły w Dziennym Domu Opieki Społecznej w Lubartowie. Przedstawiły pensjonariuszom i pracownikom placówki Jasełka. Swoim występem przedszkolaki przeniosły widzów w odległe czasy i ukazały historię narodzenia Pana Jezusa. Maleńką Dziecinę czule tuliła jego matka i pięknie śpiewała mu kołysanki. Mocnym ramieniem wspierał Ją, Święty Józef. Dziecinę odwiedzili różni goście, którzy recytowali utwory poetyckie, śpiewali kolędy i pastorałki. Wręczyli też upominki małemu Dzieciątku. Swoim występem dzieci sprawiły widzom wielką radość. Za swój występ otrzymały brawa i słodki poczęstunek.

Bystrzycka Elżbieta