ROZSTRZYGNIĘCIE X EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Na Boże Narodzenie,
życzenia składamy.
Na święta do innych
kartki wysyłamy…

Dnia 18.12.2023 r. w Przedszkolu Miejskim Nr 4 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie X edycji konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”. Nadesłano 23 prace plastyczne z 5 placówek oświatowych, znajdujących się na terenie miasta Lubartów. Wyłonienie zwycięzców nie było łatwe, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe, przepiękne i bardzo pomysłowe. Jednak komisja konkursowa postanowiła w tym roku przyznać 3 wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy. Przebieg uroczystości uświetniły swoim świątecznym występem dzieci z grupy – „Króliczki” i „Sówki”. Jeszcze raz dziękujemy uczestnikom konkursu za przepiękne kartki. Życzymy dalszych sukcesów i tradycyjnie zapraszamy za rok… Nagrody zostały zakupione ze środków Rady Rodziców naszego przedszkola, za co serdecznie dziękujemy.

Marzena Karczmarz
Nina Agnieszka Janeczek