WARSZTATY ŚWIĄTECZNE U WIEWIÓREK

Jak co roku o tej porze
Święta do nas się zbliżają.
Z tej okazji przedszkolaki
Dziś z kolędą przychodzą.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika   i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera 21 grudnia zorganizowałyśmy w grupie wiewiórki Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicami. Warsztaty świąteczne to doskonała okazja, aby zanurzyć się w atmosferze świąt jeszcze głębiej ucząc się nowych umiejętności i tworząc coś własnoręcznie. Nasze spotkanie umilił występ dzieci, które zaśpiewały kolędy oraz zatańczyły przecudny taniec z chusteczkami „ Kołysanka dla Jezuska” . Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki zaśpiewały i zatańczyły do piosenki : „Wesołych Świąt”. Zadaniem dzieci i rodziców było wykonanie stroików świątecznych z wykorzystaniem tworzywa przyrodniczego oraz elementów zdobniczych. Wszyscy z ogromnym zapałem podjęli się zadania, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas , podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

D. Grzeszczak
A. Woźniak