JASEŁKA U TYGRYSKÓW

Dnia 20 grudnia 2023 r. dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały swoim rodzicom Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedstawienie było wyjątkowe. Przedszkolaki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały i recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki, gdzie znajdował się Józef z Maryją, przybyli  pastuszkowie i trzej królowie na koniach, którzy przynieśli Dzieciątku dary w szkatułkach. Nie zabrakło również pięknych polskich kolęd, pastorałek oraz tańców. Wspaniała scenografia nadała temu niecodziennemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Zachwyceni rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami po czym podzielono się opłatkiem. Pani dyrektor podziękowała dzieciom za wyjątkowy występ. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne.

Katarzyna Dziedzic
Gabriela Szewczyk