ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE U KRÓLICZKÓW

Skacze aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a w walizkach, złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Ozdoby świąteczne, zapach pomarańczy, piernika, śpiewanie kolęd – to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i u Króliczków zagościła świąteczna atmosfera, 13 grudnia dzieci wraz ze swoimi Paniami zaprosiły Rodziców na warsztaty bożonarodzeniowe, celem których było wykonanie świątecznych stroików.   Przedszkolaki chcąc wprowadzić zgromadzonych gości w magię świąt Bożego Narodzenia przygotowały również krótki program artystyczny w czasie którego śpiewały, recytowały, tańczyły oraz składały życzenia świąteczne. Spotkanie było radosnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale również i dla ich Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim  za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Marzena Karczmarz
Małgorzata Misiak