ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W GRUPIE PAND

Grudzień to w naszym przedszkolu czas świątecznych spotkań z rodzicami. Już od początku miesiąca, oprócz dekoracji sal, wykonywania świątecznych ozdób, przedszkolaki uczyły się piosenek, wierszy i kolęd. Dnia 12 grudnia dzieci z grupy Pand zaprosiły swoich kochanych rodziców na długo oczekiwane, wyjątkowe spotkanie podczas którego, wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Takie wspólnie spędzone chwile, dają dzieciom możliwość poznania tradycji związanych z obchodami Świąt Bożego Narodzenia, wzmacniają więzi rodzinne, dają radość zarówno dzieciom jak i rodzicom. Przedszkolaki przygotowały krótki, ale bardzo odświętny program artystyczny w czasie którego śpiewały, recytowały, grały i tańczyły oraz składały życzenia świąteczne. Następnie zaprosiły swoich gości do ubierania zielonego drzewka. Na zakończenie spotkania Pandusie poczęstowały się pierniczkami przygotowanymi przez grupowych kolegów, a rodzice w nagrodę za przybycie otrzymali własnoręcznie przygotowane przez ich pociechy choineczki. Wszyscy razem bardzo miło spędziliśmy, ten przedświąteczny czas.

DZIĘKUJEMY RODZICOM KAJETANA– PAŃSTWU JEDLIŃSKIM ZA PODAROWANIE PANDOM PIĘKNEGO, ZIELONEGO DRZEWKA.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ TYM RODZICOM, KTÓRZY DOSTARCZYLI NA NASZE SPOTKANIE SŁODKICH PIERNIKÓW ORAZ WSZYSTKIM ZA BOMBKI, SUSZONE POMARAŃCZE, CUKIERKI KTÓRE OZDOBIŁY NASZĄ CHOINKĘ.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia panie pracujące w grupie Pand pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia dla Dzieci oraz Rodziców. Niech pod świąteczną choinką znajdzie się RADOŚĆ, SZCZĘŚCIE, ŻYCZLIWOŚĆ, wzajemne ZROZUMIENIE i SPEŁNIENIE MARZEŃ w Nowym Roku 2024.

PANIE PRACUJĄCE W GRUPIE PAND