WARSZTATY ŚWIĄTECZNE WIEWIÓREK

W dniu 11 grudnia 2023r Wiewióreczki wybrały się do sali zabaw Eu – Geniusz na warsztaty świąteczne. Celem warsztatów było wywołanie radości z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, oraz uczestnictwa we wspólnej zabawie – wzmacnianie więzi emocjonalnej w grupie przedszkolnej. Najpierw dzieci zabrały za kolorowanie flamastrami bombeczek drewnianych, później ozdabiały je cekinami, brokatem i różnymi ozdobami świątecznymi. Przedszkolaki swoje zadanie wykonały perfekcyjnie, a prace były przepiękne. Oczywiście Wiewióreczki po skończonej pracy miały również czas na świetną zabawę. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii korzystały z dostępnych w sali sprzętów: tuneli, labiryntów, basenu z kulkami, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji. Zabawa upłynęła przedszkolakom bardzo szybko i choć zmęczone to uśmiechnięte i zadowolone wróciły do przedszkola.

P. Podleśna