ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W GRUPIE PINGWINKÓW

Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła co spełnia marzenia…
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.”

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. W takiej właśnie scenerii, dnia11 grudnia w grupie Pingwinków, odbyło się świąteczne spotkanie z rodzicami podczas którego, dzieci zaprezentowały gościom swoje umiejętności wokalne oraz taneczne. Spotkanie wprowadziło wszystkich w miły, przedświąteczny nastrój. Kulminacyjnym momentem przedświątecznego spotkania z rodzicami, było wspólne ubieranie choinki oraz kolędowanie. Dzieci wspólnie z rodzicami z wielkim zapałem zabrały się do ozdabiania drzewka. Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy, kolorowe światełka. Choinka wygląda prześlicznie. W naszej sali od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo. Spotkanie upłynęło w miłej, ciepłej, magicznej atmosferze….

Właśnie takich Magicznych Świąt,
pełnych spokoju, refleksji, rodzinnego ciepła,
bez pośpiechu, trosk i zmartwień,
wśród tych bliższych i tych dalszych
spędzonych z prawdziwą miłością i szczerą radością
życzą wszystkim rodzicom
–panie pracujące w grupie Pingwinki–

DZIĘKUJEMY RODZICOM ANTOSIA – PAŃSTWU HABROS ZA DOSTARCZENIE DRZEWKA CHOINKOWEGO NA DZISIEJSZE SPOTKANIE.

E. Zmysłowska
D. Grzeszczak