KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Dziś tj. 11.XII.2023 r. miało miejsce uroczyste otwarcie kiermaszu świątecznego w naszym przedszkolu przygotowanego przez Radę Rodziców, oraz nauczycieli. Hol naszej placówki wypełniły kolorowe, pomysłowe ozdoby świąteczne: bombki, aniołki, choinki, stroiki. Wydarzeniu towarzyszyły występy naszego przedszkolnego, dziecięcego zespołu „Lubartowskie Nutki”, który swoim tańcem i śpiewem wprowadził  wszystkich zebranych w świąteczny klimat, rozpoczynając tym samym obchody 20 – lecia swojego istnienia. Pani dyrektor Beata Romanek – inicjatorka kiermaszu- podziękowała wszystkim Rodzicom, nauczycielom za zaangażowanie i wkład jaki wnieśli w organizację tej wyjątkowej inicjatywy, oraz tym, którzy otworzą swoje serca, wesprą świąteczne przedsięwzięcie.

KOORDYNATORKI KIERMASZU:
E. Bystrzycka
P. Podleśna
K. Trojanowska
S. Wojnowska