WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 6 grudnia wszystkie przedszkolaki od samego już rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały „mikołajowych dzwoneczków”. I nie zawiódł !!! Przyjechał!!! Usłyszeliśmy donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – NASZ UKOCHANY ŚWIĘTY MIKOŁAJ !!! Każda grupa prezentowała przed Mikołajem wierszyki, piosenki aby zasłużyć na prezent. Na zakończenie Mikołaj wszystkie dzieci w swoich salach obdarował wspaniałymi prezentami. Odbierając prezenty przedszkolaki mogły usiąść na kolanach św. Mikołaja, przytulić się do niego i „pociągnąć” za śnieżnobiałą brodę. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia.

Do zobaczenia Mikołaju za rok !!!!