MÓJ PRZYJACIEL MIŚ

W dniu 27 listopada przedszkolaki z grupy pingwinki świętowały  Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pomimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Uroczysty dzień rozpoczął się od wspólnej zabawy w Krainie Misiów. Przedszkolaki prezentowały swojego misia kolegom i koleżankom oraz bawiły się przy piosenkach o misiach, uczestniczyły w wielu atrakcjach tj.: zabawy ruchowe, zagadki, tańce z misiem, segregowały misie kolorami oraz wykonały pracę plastyczną wyklejając misia plasteliną. Uroczystość zakończyła się wręczeniem dzieciom dyplomów. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć swoje sekrety. Mamy nadzieję, że misiowa zabawa zostanie we wspomnieniach dzieci przez długi czas.

Dorota Grzeszczak
Elżbieta Zmysłowska