PATRIOTYCZNY KONCERT MUZYCZNY

9 listopada 2023 r., jak co miesiąc, odwiedziła nasze przedszkole Pani Muzyka. Zawsze kiedy mamy przyjemność Ją gościć, przyjeżdża do nas z jakąś niespodzianką. Tak też było i tym razem. Pani Muzyka zawitała do dzieci z parą tancerzy, którzy zatańczyli dla nas typowy taniec polski – tzw. chodzony a następnie mogliśmy zobaczyć jak tańczy się mazura. Ułan w mundurze z szabelką przy pasie  wraz ze swoją partnerką w pięknej, białej sukni zaprezentowali nam również poloneza, do którego zaangażowali naszych milusińskich. Listopadowy koncert był również dla nas ,,przedszkolną’’ lekcją tego, jak ważna dla nas jest nasza niepodległość, nasza ojczyzna. Tak też na koniec naszego spotkania, przedszkolaki odśpiewały hymn Polski, co uświetniło nadchodzące Narodowe Święto Niepodległości.

K. Dziedzic