DOGOTERAPIA W GRUPIE PAND, MYSZEK I PINGWINKÓW

Duży czy mały, czarny czy brązowy, z długą lub krótką sierścią – jednym słowem każdy piesek – 25 października ma swoje święto – Dzień Kundelka. Z tego też powodu dnia 24 października przedszkolaki wraz z paniami, zaprosiły do naszego przedszkola panią Katarzynę Skrzypek wraz z swoim przyjacielem psem Leią na zajęcia DOGOTERAPII. Podczas tego spotkania dzieci uczyły się jak bezpiecznie i odpowiedzialnie postępować ze zwierzęciem, poznały zasady bezpiecznego kontaktu z psem, oswajały się z jego obecnością poprzez podchodzenie do niego, głaskanie, dotykanie, karmienie. Niektóre miały okazje przełamać lęk przed czworonogiem. Zajęcia dogoterapii wniosły wiele nowych doświadczeń w życie naszych przedszkolaków, wywołały mnóstwo emocji, a kontakt z przyjaznym czworonogiem był dużym wydarzeniem. Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań.

WYCHOWAWCY GRUP

MYSZKI

PANDY

PINGWINKI