SPOTKANIA EDUKACYJNE DLA RODZICÓW „POMÓWMY O …”

Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju mowy dziecka, zrozumieć czynniki hamujące i stymulujące jej rozwój, poznać sposoby radzenia sobie z obserwowanymi u dziecka trudnościami zapraszamy na rozpoczynające się w naszej placówce Spotkania Edukacyjne dla Rodziców. Logopeda przedszkolny Magdalena Cieślik poprowadzi cykl wykładów „Pomówmy o…”, których celem jest:
– podniesienie świadomości logopedycznej Rodziców,
– wspieranie Rodziców w poznawaniu i rozumieniu mechanizmów wpływających na rozwój mowy dziecka,
– wyposażenie w wiadomości i umiejętności potrzebne do stymulowania i wspomagania rozwoju mowy dziecka,
– włączenie w efektywną współpracę.
Pierwszy wykład z cyklu „Pomówmy o…”, dotyczący rozwoju mowy dziecka odbędzie się 23 października 2023r. (poniedziałek) o godzinie 15.30 w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Lubartowie (w sali grupy Motylki).
Zainteresowanych Rodziców proszę o zgłoszenie chęci udziału i zapisanie się na spotkanie u wychowawców grup, do czwartku 19.10.2023r.
Spotkanie jest bezpłatne i będzie trwało ok. 1godziny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszam

Magdalena Cieślik