SPEKTAKL DLA DZIECI

Dnia 04.10.2023r w Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie odbył się spektakl pod tytułem : „ Doktor i jego zwierzęta”. W tym wydarzeniu wzięły udział dzieci z grupy : wiewiórki, sówki, wróbelki, króliczki, motylki i kotki

Spektakl opowiada o przygodach szalonego doktora, który pewnego dnia przewrócił swoje życie do góry nogami. Doktor zamiast ludzi leczy zwierzęta, ponieważ zna ich język i potrzeby. Jako wybitny weterynarz znany na całym świecie, wyrusza do odległej Afryki, ogarniętej małpią zarazą. W tej międzynarodowej misji towarzyszą mu jego zwierzęta: pies Jip,  świnia Geb-Geb , małpa Czi-Czi i papuga Polinezja, a to wszystko przy specjalnie skomponowanych do spektaklu piosenkach, przybliżających młodemu widzowi cechy naszych bohaterów.

To opowieść o człowieku, który pokona wszystkie przeszkody nie dlatego, że jest niezwykle silny, ale dla tego że nigdy nie jest sam. Przedstawienie rozwija wyobraźnię dziecka i jest idealne na wprowadzenie oraz zapoznanie dziecka z kulturą teatralną.

Dorota Grzeszczak
Paulina Podleśna