DZIEŃ CHŁOPAKA U WRÓBELKÓW

03.10.2023 r. dzieci z grupy WRÓBELKI wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Super Kids”. Był to czas nie tylko na rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej przedszkolaków, ale także okazja do doskonałej zabawy i rozładowania dziecięcej energii, a co najważniejsze – radosnej zabawy. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii przedszkolaki korzystały z dostępnych w sali sprzętów:  zjeżdżalni, basenu z piłeczkami i wielu innych atrakcji. Dzieci miały również okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach, na których robiły słodkie, czekoladowe lizaki. Dwie godziny wspaniałej  zabawy upłynęły przedszkolakom bardzo szybko. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do przedszkola. Przedszkolaki z niecierpliwością czekają już na kolejną wycieczkę.

Magdalena Korzan
Małgorzata Misiak