SPOTKANIE AUTORSKIE W PRZEDSZKOLU

Dnia 26.09.2023r w naszym przedszkolu w ramach realizacji  „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” gościliśmy autorkę tomiku poezji „Melodia życia” panią Ewę Miduch. Przedszkolaki z grupy: Kotki, Motylki i Króliczki miały okazję posłuchać wierszy czytanych przez naszego gościa, a także posłuchać piosenek śpiewanych przy akompaniamencie gitary. Działanie te miało na celu promować i wspierać rozwój czytelnictwa. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało wiersz napisany przez naszego gościa. Dzieci podziękowały za spotkanie pani Ewie Miduch piosenką oraz  gromkimi brawami . Pani Dyrektor natomiast złożyła na ręce gościa podziękowania za poświęcony dzieciom czas. Spotkanie to upłynęło w ciepłej i radosnej atmosferze. Dziękujemy pani Ewie Miduch za przyjęcie zaproszenia.