„TO BYŁY PIĘKNE DNI…” W GRUPIE ZAJĄCZKI

Piękne dni, a dla większości dzieci z naszej grupy – wspaniałe lata spędzone wśród dobrych, życzliwych i serdecznych kolegów. 22 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola i spędzonych w nim chwil na zabawie, nauce, odkrywaniu, ćwiczeniach, muzykowaniu … Dzieci mówiły wiersze i śpiewały o wakacyjnych planach: wędrówkach z tatą, lecie pachnącym łąką i jagodami, odpoczynku w różnych środowiskach przyrodniczych. Były też wzruszające słowa podsumowań i podziękowań:
-Pani Dyrektor i Wicedyrektor za piękne sale, plac zabaw, liczne niespodzianki i codzienne uśmiechy;
-Paniom za naukę i wychowanie, gimnastykę języka, tańce, naukę słówek w języku angielskim;
-Rodzicom za codzienną troskę, wielkie serce pełne miłości i oddania.

Zdolności taneczne dzieci zaprezentowały w walcu i kujawiaku. Po części artystycznej  głos zabrała Pani Dyrektor Iwona Kożuchowska gratulując dzieciom zakończenia edukacji przedszkolnej i życząc sukcesów w szkole. Czworgu dzieciom młodszym- dobrych kolegów w nowej grupie. Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za owocną współpracę, życzliwość i zaufanie. Paniom pracującym z dziećmi podziękowała za trud włożony w wychowanie i naukę dzieci, codzienną troskę i zaangażowanie. Na zakończenie nastąpiło wręczenie dyplomów oraz upominków przygotowanych przez Panie pracujące z dziećmi i Rodziców. Była sesja fotograficzna i słodki poczęstunek.

Dzieciom z grupy Zajączki życzymy sukcesów w szkole, dobrych kolegów, odkrywania w sobie talentów i rozwijania ich. Szukania własnej, pięknej ,,ścieżki życia” i kroczenia nią. Dzieciom i Rodzicom życzymy słonecznych wakacji, odpoczynku i wspaniałych wrażeń.

Panie pracujące w grupie Zajączki