POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE ŻABEK

W dniu 20.06.2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego w grupie Żabek. Okres wspólnych zabaw i zajęć szybko minął i nadszedł czas pożegnania. W uroczystości pożegnania 6 latków uczestniczyli zaproszeni goście; nauczyciele i pracownicy przedszkola, oraz rodzice. Wśród nich obecna była dyrektor przedszkola Pani Iwona Kożuchowska i wicedyrektor Pani Beata Romanek. Przedszkolaki część artystyczną rozpoczęły walcem. Następnie dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, oraz wykonały choreografię taneczną. Na zakończenie otrzymały dyplomy, książki oraz upominki. Wielu osobom towarzyszyło wzruszenie, czego dowodem były płynące ukradkiem łzy.

Dzieci zakończyły jeden etap w swoim życiu, etap przedszkolny. To czego nauczyły się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie. Dziękujemy wszystkim dzieciom za te lata, rodzicom za zaangażowanie i owocną współpracę. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów, oraz powodów do radości, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Ps. Drogie Zuchy, pamiętajcie, że drzwi do naszego przedszkola zawsze będą dla Was otwarte.

Paulina Podleśna