UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃECZENIA PRZEDSZKOLA W GRUPIE JEŻYKI

„My Jeżyki przyrzekamy
Jako Absolwenci
Że przedszkole pozostanie
W naszym sercu i pamięci”

15 czerwca 2023 roku w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Lubartowie miało miejsce szczególne wydarzenie.  W  tym dniu edukację przedszkolną zakończyły dzieci z grupy JEŻYKI, które w naszej placówce spędziły kilka najmłodszych lat. W uroczystość POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA uczestniczyli nauczyciele, personel przedszkola oraz rodzice. W krótkim montażu  słowno – muzycznym starszaki przypomniały trudne początki roku szkolnego, kiedy to ze łzami w oczach żegnały się z rodzicami, jak również miłe chwile spędzone w przedszkolu. Dzieci poprzez wiersze, piosenki i taniec podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w placówce, dobre serce, przekazaną wiedzę, opiekę i trud wychowania. Jak zawsze były to dla nas wszystkich ważne i wzruszające chwile.

Po występach przyszedł czas na rozdanie dyplomów, książek oraz drobnych upominków, które uroczyście wszystkim dzieciom wręczyła Pani Iwona Kożuchowska dyrektor placówki. Zwieńczeniem uroczystości były pamiątkowe fotografie i podziękowania dyrekcji skierowane do pań pracujących w grupie Jeżyki oraz rodziców za pomoc, współpracę oraz aktywne uczestnictwo w życiu placówki. Przedstawiciele grupowej Rady Rodziców złożyli serdeczne podziękowania Pani Dyrektor i pracownikom za życzliwość, serdeczność i opiekę.

Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę i szaleństwo na wielkich dmuchanych  zjeżdżalniach. Nie zabrakło też smakołyków. Był to niezwykły dzień pełen radości i wielu miłych wrażeń. Zapewne pozostanie na długo w pamięci wszystkich Jeżyków.

Tak to już jest w życiu, że coś musi się zakończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wsparcie, pomoc, dobre słowo jakim darzyli nas każdego dnia. Absolwentom grupy Jeżyki życzymy wyjątkowych wakacji, rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej z radością i odwagą, samych sukcesów w szkole !!!

Panie pracujące w grupie JEŻYKI