DZIEŃ RODZINY W GRUPIE MOTYLKI

„Dziękuję Ci Mamo, dziękuję Ci tato
za każdą zimę, za każde lato”

14 czerwca w grupie Motylki obchodzone było Święto Rodziny. Dzieci wspólnie z paniami przygotowały dla rodziców spektakl zatytułowany „W Krainie Baśni”. Występ swój rozpoczęły od miłego powitania gości oraz zaśpiewania piosenki o Panie Andersenie, w którą to postać wcielił się Wojtuś. Następnie rozległ się świst pędzącej lokomotywy prowadzonej przez Szymka. Pan Maszynista witał kolejno przybywające bajki. Pojawiły się kolejno: Jaś i Małgosia, dwie czarownice latające na brzozowych miotełkach, Rybak i Złota Rybka, Kwiatowe Wróżki sypiące płatki kwiatów, Czerwony Kapturek z Wilkiem, Kopciuszek i Królewicz, Brzydkie Kaczątko, Kot w butach, a na koniec Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków.

Swój występ dzieci uświetniły pięknym wykonaniem piosenek dla Mamusi, Tatusia oraz całej rodziny.
Przedstawienie dostarczyło rodzicom niezapomnianych wrażeń oraz wzruszeń. Mali artyści zostali nagrodzeni ogromnymi brawami. Następnie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane szkatułki. Na zakończenie wykonano zdjęcia w pięknej, baśniowej scenerii.

E. Bystrzycka