ŚWIĘTO RODZINY – KRÓLICZKI

31 maja 2023 r. w grupie „Króliczki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały piękną część artystyczną ,pt. „Kukułka”.
Jest to trzyaktowe, niezwykle zabawne i wzruszające w swojej treści przedstawienie. W  pierwszym Akcie publiczność poznaje rodziców planujących potomstwo. Okazuje się, że pragnienia dotyczące dzieci są podobne w świecie ludzi i zwierząt. Początek przedstawienia ukazuje tęsknotę za dzieckiem i emocje leżące u podstaw decyzji o założeniu rodziny.
W drugim Akcie – poznajemy całe rodziny. Poszczególne sceny zwieńczone są chwytającymi za serce refleksjami dzieci na temat rodziców.
Trzeci Akt to wzruszające wiersze i dialogi dzieci.
Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.
Dziękujemy za słodki poczęstunek dla dzieci, a Rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego: nieustającej radości z rodzicielstwa, dumy z dzieci i uśmiechu na co dzień.

Marzena Karczmarz