DZIEŃ MAMY I TATY U ŻABEK

W dniu 26 maja obchodzimy bardzo ważne święto jakim jest Dzień Mamy, niespełna miesiąc później 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty. Jest to idealny moment na złożenie życzeń Kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za zwyczajny dzień. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom. Przedszkolaki z grupy Żabki wraz z paniami przygotowały występy z okazji tak ważnych świąt. W dniu 30.05. mali artyści z wielkim przejęciem, recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, prezentowali tańce. Na tę okazję dzieci wykonały również drobne upominki. Z ust przedszkolaków płynęły piękne wzruszające słowa. Dla wszystkich rodziców były to niezapomniane, pełne wzruszeń i radości chwile.

Paulina Podleśna