BAJKOWY DZIEŃ RODZINY U ZAJĄCZKÓW

,,Nieważne jak duża jest rodzina,
tylko jak wielka jest w niej miłość”

,,Wiele świąt jest różnych w roku, ale dwie szczególne daty są dla dzieci najważniejsze, to Dzień Mamy i Dzień Taty”. Z tej okazji dzieci z grupy Zajączki zaprosiły swoich Rodziców na przedstawienie pt. ,,Bajka z życzeniami dla Mamy i Taty”. Dzieci – aktorzy ,,wjechały” na scenę Baśniowym pociągiem. Narratorzy przedstawiali kolejnych pasażerów. Obok  postaci z bajek : Jaś i Małgosia, Calineczka, Kot w butach, Baba Jaga, Rybak i Złota Rybka, Wróżki, Czerwony Kapturek i Wilk, Elf, Brzydkie Kaczątko, Krasnoludki, Królewna Śnieżka, Królewicz – dzieci śpiewały piosenki, tańczyły. Na zakończenie wręczyły przygotowane przez siebie upominki i ucałowały mocno swoich Rodziców. Obecna na uroczystości Pani Dyrektor Iwona Kożuchowska pogratulowała dzieciom pięknej gry aktorskiej, rodzicom złożyła życzenia radości i szczęścia. Był również słodki poczęstunek dla zebranych i okazja do miłych rozmów.

Mamom i Tatom składamy życzenia samych słonecznych i spokojnych dni, sukcesów zawodowych i dużo miłości od najbliższych.

Panie pracujące w grupie Zajączki