WYCIECZKA DO KOMENDY POLICJI

Dnia 27.04.2023r. dzieci z grupy Motylki wzięły udział w wycieczce do Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. Dzieci miały możliwość poznać pomieszczenia znajdujące się w komendzie i ich przeznaczenie. Następnie swoją uwagę poświęciły na poznanie pracy policjanta, jego umundurowania oraz wyposażenia niezbędnego do wykonywania pracy. Ogromną radość sprawiło dzieciom przymierzanie kamizelek odblaskowych i czapek. Największą atrakcją dla dzieci było oglądanie policyjnego radiowozu. Założone cele zostały zrealizowane.  Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i wzbogaciła wiedzę dzieci.

Bystrzycka Elżbieta