ZAJĘCIA OTWARTO-WARSZTATOWE U KRÓLICZKÓW

Dzisiejszy dzień (31 marzec) w grupie Króliczków obfitował w wiele niespodzianek…
Rozpoczęło się od znalezienia listu w sali. Widniał na nim napis: „Dla przedszkolaków z grupy Króliczki. Proszę otworzyć o godzinie 14.30”. Generowania pomysłów, kto może być jego autorem było wiele, a kreatywność i pomysłowość dzieci w tym zakresie nie miała granic. Punktualnie o 14.30 przypuszczenia Króliczków sprawdziły się, a przedszkolaki rewelacyjnie poradziły sobie z zawartymi w liście zadaniami od zajączka: szybko odgadły wszystkie zagadki, pięknie zaśpiewały świąteczną piosenkę i wyrecytowały wierszyk z życzeniami oraz zaprezentowały świąteczną zabawę. Króliczki sprawnie poradziły sobie również z odnalezieniem wszystkich czekoladowych jajek, ukrytych w różnych miejscach w sali przez zajączka.
W drugiej części spotkania przedszkolaki wspólnie z rodzicami zdobili wielkanocne jajka.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za wspólnie spędzony czas w miłej i serdecznej atmosferze.

Ilona Kożuch, Marzena Karczmarz