STROIKI WIELKANOCNE – ZAJĘCIA WARSZTATOWE W GRUPIE WIEWIÓREK

W środę 29 marca w grupie Wiewiórek odbyły się  zajęcia otwarto-warsztatowe „Wielkanocne stroiki”, na które zaproszeni zostali rodzice naszych przedszkolaków. Tematem zajęć była Wielkanoc. Spotkanie połączone było z warsztatami tworzenia stroika wielkanocnego. Na zajęciach dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Wiewiórki brały udział w zabawach, liczyły, śpiewały. Druga część spotkania poświęcona była tworzeniu wraz z bliskimi pięknych stroików wielkanocnych. Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele uśmiechu i radości w oczekiwaniu na nadchodzące wyjątkowe Święta Wielkanocy. Przeprowadzone  zajęcia  dały  przedszkolakom  niepowtarzalną możliwość  twórczego przygotowania  się do Świąt Wielkanocnych i stworzenia  samodzielnie  dekoracji na świąteczny stół.

Agnieszka Woźniak