PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE WIEWIÓREK

„Jeszcze wczoraj zwykłe dziewczyny i chłopaki, dzisiaj świetne przedszkolaki”
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w grupie Wiewiórek odbyła się 7-go marca 2023 r. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz pani dyrektor Iwona Kożuchowska i wicedyrektor Beata Romanek.Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka przez panią dyrektor na ramieniu dziecka. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.
Po uroczystości na Wiewiórki czekał słodki poczęstunek, przygotowany prze rodziców.

Agnieszka Woźniak, Elżbieta Zmysłowska