DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ZAJĄCZKI

,,Dziadek ma uszy, które naprawdę słuchają, ramiona, które zawsze trzymają, miłość, która nie ma końca i serce zrobione ze złota”
,,Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem”

Dnia 16.02.2023r. Babcie i Dziadkowie byli specjalnymi gośćmi w grupie Zajączki, na uroczystości z okazji Ich święta. Spotkanie dedykowane było właśnie Babciom i Dziadziom w podziękowaniu za miłość, jaką otaczają swoje wnuczęta. Z przedszkolnej sceny, każde z osobna kierowało do zebranych ciepłe słowa. Na tle pięknej dekoracji w kolorze granatowo – czerwonym, wśród czerwonych serduszek – dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze i wykonały instrumentację utworu pt. ,,Śniegowa poleczka”. Odegrały również scenkę ,,Przyjęcie dla Babci i Dziadzia”, gdzie poprzez odpowiednią intonację głosu, ruch, kostiumy – zaprezentowały w humorystyczny sposób przygotowania i przebieg poczęstunku w rodzinnym gronie. Było dużo śmiechu, chwil zachwytu i wzruszenia.

Goście bili brawa małym aktorom. Na zakończenie dzieci wręczyły Babciom i Dziadziom prezenty, składając piękne życzenia i czułe uściski. Było wspólne zdjęcie i słodki poczęstunek dla zebranych gości i dzieci. I oczywiście serdeczne rozmowy o sprawach ważnych i ciekawych.

Panie pracujące w grupie Zajączki