DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE TYGRYSKI

Dziadek i babunia
to kochane moje duszki są….
Gdy smutno mi  to wtedy mam ochotę,
polecieć prosto do nich samolotem
lub iść na piechotę……

W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę czy sernik, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?
15 lutego dzieci z grupy Tygryski przygotowały specjalny program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki recytowały  okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za trud i oddanie swoim Dziadkom. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków bukiecik kwiatów ze szczególną dedykacją.

Niejednemu dziadkowi jak i niejednej babci zakręciła się łza w oku….

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Katarzyna Dziedzic
Gabriela Szewczyk