DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MOTYLKI

„…Bo babcia i dziadek to nasze są skarby,
malują uśmiech bez pędzla i farby”

13 lutego to wyjątkowa data w kalendarzu dla każdego dziecka z grupy Motylki. W tym dniu gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowych gości. Byli nimi dziadziusiowie i babcie naszych dzieci. W specjalnym prezencie dla ukochanych gości przygotowaliśmy przedstawienie pt. „Przygoda w Bałwankowie”. Dzieci włożyły ogrom pracy w przygotowanie spektaklu. Z wielką radością odgrywały role Bałwanków, Kota, Gawrona, Drzewa, Chmurki, Wróżki oraz Babci Bałwankowej. Były również tańce Bałwanków przy piosence Rudolfa Czerwononosego oraz zimowa poleczka. Po spektaklu przedszkolaki recytowały wiersze, składały życzenia, śpiewały piosenki i tańczyły cza-czę dla babci i dziadka. Wręczyły również na pamiątkę swoim bliskim ramki ze zdjęciami.
Uroczystość przebiegała w bardzo radosnej atmosferze. Sprawiła ogromną radość zarówno zaproszonym gościom, jak również dzieciom.

Bystrzycka Elżbieta