MOTYLKI W DZIENNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBARTOWIE

Dnia 10.02.2023 r. dzieci z grupy Motylki gościły w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Lubartowie. Celem wizyty było zaprezentowanie umiejętności tanecznych i wokalnych dzieci pensjonariuszom oraz pracownikom placówki. W repertuarze zespołu „Lubartowskie Nutki” oprócz tańców i przyśpiewek ludowych znalazły się również piosenki dla babci i dziadka z okazji ich święta. Występy przedszkolaków sprawiły ogromną radość widzom i wzbudziły podziw. W podziękowaniu dzieci otrzymały gorące oklaski oraz słodkie upominki.
Wizyta w placówce przyniosła dzieciom wiele radości. Ukazała im również, że można w bardzo różny sposób pomagać innym.

Bystrzycka Elżbieta