DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ŻABKI

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego też Żabki z przedszkola Miejskiego nr 4 w dniu 09.02 zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystość. Dziadkowie przybyli bardzo licznie aby podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Przedszkolaki przedstawiły inscenizacje „Rzepki”, oraz zaprezentowały wiersze, piosenki, układy taneczne jak również grę na instrumentach. W piękniej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi dziękując swoim bliskim za miłość, cierpliwość, opiekę i zrozumienie. Było to wyjątkowe spotkanie. Uroczystość przebiegła w atmosferze pełnym uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków oraz liczne brawa dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Paulina P, Ilona Kożuch.

ZAPRASZAMY DO GALERII: