WARSZTATY PLASTYCZNE U KRÓLICZKÓW – ZAKŁADKA DLA BABCI I DZIADKA

Jak co roku w styczniu w przedszkolach i szkołach obchodzone jest piękne i bardzo ważne święto – Dzień Babci oraz Dzień Dziadka.
Przy okazji tych wyjątkowych świąt warto uświadomić dzieciom, jak ważną rolę w ich życiu zajmują dziadkowie. Jak wiele miłości potrafią ofiarować i jak wielkimi przyjaciółmi dla nich są.
Szukając pomysłu na samodzielne wykonanie przez dzieci upominku dla kochanych dziadków i biorąc pod uwagę, że przedszkolaki uwielbiają prace manualne, plastyczne oraz wykorzystując dziecięcą ciekawość świata i potrzebę działania – dnia 5 stycznia w grupie Króliczków zostały zorganizowane warsztaty plastyczne z udziałem pani Uli – mamy Sary, w czasie których dzieci stworzyły niepowtarzalny prezent jakim jest – Zakładka dla Babci i Dziadka .
Podczas spotkania Króliczki miały również możliwość wysłuchania różnych ciekawostek oraz obejrzenia narzędzi i pięknych prac wykonanych przez panią Ulę , związanych z jej zainteresowaniami i uzdolnieniami plastycznymi.
Dziękujemy pani Uli za miłe i pouczające spotkanie.

Marzena Karczmarz