KONKURS PLASTYCZNY „ANIOŁEK” – ROZSTRZYGNIETY

W okresie Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu Miejskim Nr. 4 odbył się konkurs plastyczny pt. „Aniołek”. Do konkursu zostały zaproszone przedszkola miejskie w Lubartowie. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznych, prezentacja anioła jako symbolu tych świąt, zachęcanie rodziców do wspólnych twórczych działań z dzieckiem oraz rozwijanie aktywnej twórczości plastycznej. Konkurs jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Wpłynęły 23 prace z wizerunkiem aniołka wykonane różną techniką, płaskie i przestrzenne. Wszystkie były przeurocze i zachwycające. Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Organizatorzy dziękują również rodzicom za zaangażowanie oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Elżbieta Zmysłowska
Marzena Karczmarz