WARSZTATY ŚWIATECZNE U ŻABEK

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Z tej okazji 19 grudnia panie i dzieci z grupy Żabki zorganizowały warsztaty świąteczne na które to zaprosiły rodziców, aby ten czas oczekiwania był jeszcze przyjemniejszy. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom tradycji świątecznych. Dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną. Wymieniły zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wspólnie rozwiązywały zagadki o tematyce świątecznej. Brały udział w zabawie ruchowej w języku angielskim „Decorate christnas tree”, zaśpiewały piosenki w języku angielskim” Ring the bell,” i „Twinkle, litlle star” pod okiem pani Iwonki Suski. Po części artystycznej wychowawczyni zaprosiła rodziców i dzieci do wykonania ozdoby świątecznej jaką był wieniec. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wspólna twórczość upłynęła w atmosferze zabawy i zaangażowania. Najważniejszy był jednak czas, który dzieci spędziły wspólnie z rodzicami, to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Paulina Podleśna, Iwona Suska