BOŻONARODZENIOWE SPOTKANIE U TYGRYSKÓW

W dniu 15.12.2022 r. w grupie „Tygrysków „ odbyło się bożonarodzeniowe spotkanie z rodzicami. Celem spotkania było:
– ozdabianie wcześniej upieczonych pierników;
– wspólne dekorowanie choinki;
– kultywowanie tradycji świątecznych;
Dzieci wraz z rodzicami wysłuchały wierszowanej bajki o pierniczkach, śpiewały dla rodziców pastorałki. W radosnej atmosferze wszyscy zasiedli do stolików, aby przyozdobić świąteczne pierniki. Dzieci chętnie je degustowały. Po dekoracji pierników nastąpił czas na przyozdobienie naszej grupowej choinki. Kolorem przewodnim była biel. Po spotkaniu rodzice zostali obdarowani małymi świątecznymi lampionami wykonanymi przez dzieci.

G. Szewczyk, K. Dziedzic