ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

„W fabryce Świętego Mikołaja” to temat konkursu plastycznego zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Mickiewicza w Lubartowie, w którym bardzo licznie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola. Celem konkursu oprócz rozwijania kreatywności i talentów plastycznych dzieci było również kształtowanie umiejętności przedstawiania własnych przemyśleń w formie plastycznej oraz promowanie czytelnictwa.
Jury w składzie: przewodniczący Andrzej Rybak oraz członkowie: Marlena Widyńska, Wioletta Matyjaszczyk, Ewa Zalewska, Edyta Weremczuk, Marek Danielkiewicz – dla których podstawowym kryterium była samodzielność wykonania pracy, kreatywność oraz estetyka – wybrało laureatów oraz dzieci wyróżnione wśród których znalazły się przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Lubartowie.  A są to:
Igor Firlej – grupa Jeżyki
Kornelia Romańska – grupa Żabki
Mikołaj Bazyluk – grupa Biedronki
Urszula Szymak – grupa Jeżyki
Natalia Sikora – grupa Zajączki
Oskar Wlazły – grupa Jeżyki

Bardzo gratulujemy przedszkolakom wyróżnionym w konkursie !

S. Wojnowska