ŚWIĄTECZNE WARSZTATY U MOTYLKÓW

Dnia 15 grudnia 2022 r. w grupie Motylki odbyły się zajęcia warsztatowe otwarte dla rodziców. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu dzieci. W pięknej, świątecznej atmosferze „mali artyści” recytowali wiersze oraz śpiewali świąteczne piosenki, pastorałki i kolędy. Popisom wokalnym towarzyszyły improwizacje ruchowe do piosenek i gra na dzwonkach. Umiejętności dzieci wzbudziły zachwyt i podziw rodziców. W drugiej części spotkania dzieci wspólnie z rodzicami wykonały świąteczne stroiki. Wszyscy wykazali się niesamowitą kreatywnością i zdolnościami manualnymi. Wspólne działania dostarczyły dzieciom i rodzicom wiele radości. Wykonano również pamiątkowe, rodzinne zdjęcia. Rodzice serdecznie dziękowali za zorganizowanie warsztatów i wspólnie spędzony czas w przedszkolu.

Bystrzycka Elżbieta