JASEŁKA BIEDRONEK „Cicha noc święta noc”

Dnia 14 grudnia 2-22 r. dzieci z grupy Biedronki przedstawiły Jasełka na Spotkaniu opłatkowym klubu „Senior +” w Spółdzielni Mieszkaniowej Lubartów. Mali artyści przybliżyli w swoim przedstawieniu karty historii związane z narodzeniem Pana Jezusa i wprowadzili niezwykły świąteczny nastrój. W kolejnych odsłonach wcielali się w postacie Marii i Św. Józefa, aniołów, królów, pasterzy. Były tez myszki i kot betlejemski. Całość spektaklu dopełniły kolędy, pastorałki oraz świąteczne piosenki w wykonaniu przedszkolaków. Szczególny podziw widzów wzbudził układ taneczny z lampionami do utworu K. Cerekwickiej pt. „Noel”. Karolinka i Hania dały przepiękny popis wokalu wykonując piosenkę pt. „Mario, czy Ty wiesz”, do którego dzieci zatańczyły taniec z chustami. Za swój występ dzieci zostały nagrodzone ogromnymi oklaskami i gratulacjami seniorów, Pana Burmistrza, rodziców i Dyrekcji naszego przedszkola. Przeżycia wywołane niezwykłym widowiskiem pozostaną na długo w pamięci zarówno widzów, jak i małych aktorów.

Bystrzycka Elżbieta