GALA WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE „WIGILIJNE OPOWIEŚCI” 2022

Dnia 16 grudnia 2022 r w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom XXIV Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Wigilijne opowieści”. Na konkurs wpłynęło 311 prac plastycznych, które zostały ocenione przez jury w składzie: S. Cecylia Pytka (Kapucynka Najświętszego Serca Jezusa), Piotr Kopeć (artysta, plastyk, scenograf) oraz Marcin Jabłoński (plastyk, florysta).
Wśród nagrodzonych znalazły się prace naszych przedszkolaków. Laureatami konkursu w kategorii „klasy przedszkolne” zostali:
2 NAGRODA – Hanna Sputo – grupa Jeżyki, n-l: S. Wojnowska
3 NAGRODA – Urszula Szymak – grupa Jeżyki, n-l: S. Wojnowska
Wyróżnienie w kategorii „Szopki” realizacja rodzinna:
1 NAGRODA – Stanisław Kwiatek z bratem Antonim – grupa Biedronki
Nina Chłopaś z rodzicami i siostrą Elizą – grupa Jeżyki, n-l: S. Wojnowska
Laureaci oraz wyróżnieni otrzymali dyplomy i upominki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i wykonanie pomysłowych, kreatywnych prac plastycznych oraz szopek. Gratulujemy zwycięzcom !

S. Wojnowska