ŚWIĘTY MIKOŁAJ W GRUPIE JEŻYKI

Dnia 6 grudnia dzieci z grupy Jeżyki odwiedził bardzo wyczekiwany gość. Miał czerwone ubranie, białą, długą brodę a w dłoni wielki i bardzo ciężki worek z prezentami. To mógł być tylko i wyłącznie Święty Mikołaj we własnej osobie. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, pytał czy były grzeczne przez cały rok, motywował do słuchania rodziców i pań w przedszkolu. Następnie obdarował Jeżyki prezentami a one odwdzięczyły się piękną piosenką. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

S. Wojnowska

ZDJĘCIA INDYWIDUALNE – autor: Pani Ewelina Sputo